دوشنبه - ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | Monday - 17 June 2024

26202900 _ 09128353538 info@cheekcheek.ir


گروه صنعتی میراب در حال حاضر مجهز به واحدهای زیر می باشد:

 • واحد ریخته گری

​با کوره های برقی فرکانس متوسط با توانایی ذوب ریزی برای قطعات با آنالیزهای مختلف تا ۶,۵ تن، چدن با گریدهای گوناگون، تولید انواع فولاد ها و برنز ها، فرمگیری به روش Co2، تجهیزات احیاء ماسه، تجهیزات شات بلاست در ابعاد مختلف.

 • واحد آزمایشگاه
آزمایشگاه مجهز برای تعیین آنالیز به صورت شیمی تر و دستگاه کوانتومتری ، تجهیزات متالوگرافی ، سختی سنجی و دستگاه کشش و خمش و دستگاه ضربه، سالت اسپری، آزمایشگاه ماسه، آزمایش لاستیک. لازم به ذکر است که آزمایشگاه های میراب ، آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد ملی نیز می باشد.
 • واحد ماشینکاری
با بیش از ۴۰ دستگاه انواع ماشین های CNC و همچنین ۵۰ دستگاه منوال از قبیل دستگاه کاروسل با قطر کارگیر۴۳۰ سانتیمتری و بورینگ CNC برای قطعات تا وزن ۲۵ تن.
 • واحد جوشکاری و فرم دهی
با تجهیزات مختلف از قبیل برش CNC ، تجهیزات جوش با روش Co2 ، میزهای روتاری با ابعاد مختلف ، غلطک های مختلف برای رول کردن ورق با ابعاد وضخامت های مختلف.
 • واحد رنگ پودری الکترو استاتیک
مجهز به دو خط متوسط و بزرگ ، تجهیزات سند بلاست برای قطعات تا سایز های بزرگ.
 • واحد فنی و مهندسی و طراحی
حضور متخصصین با سابقه و مشاورین مجرب از دانشگاه های معتبر و همچنین مجهز به نرم افزار های Abaqus, Ansys, Catia, solid Works, Mechanical Desktop
 • واحد مونتاژ
مجهز به جرثقیل های سقفی با تناژمختلف وبیش از ۴۰۰۰ متر مربع زیر بنا.
 • واحد لاستیک
مجهز به تجهیزات مختلف برای تولید قطعات لاستیکی مورد نیاز انواع شیرها و تولید قطعات لاستیکی مورد سفارش.
 • واحد تست
امکانات برای تست انواع شیرهای با سایز و فشارهای مختلف و اتاق تست ضد انفجار.
 • واحد تحقیق و توسعه
متشکل از ۱۰ نفر کارشناس با بیش از ۲۰ سال سوابق علمی و تجارب آشنایی و شناخت کاربردی انواع شیرهای صنعتی و همچنین تجربه تدریس در دانشگاه های معتبربین المللی می باشد. کارشناسان این واحد بطور مستمر با همکاری دفتر فنی و مهندسی شرکت، در حال تحقیق و بازنگری و ارتقاء کیفی طرح شیرهای ساخته شده و جدید با شرح وظایف کاربردی مختلف می باشند.
 • آزمایشگاه هیدرو دینامیکی
شرکت میراب جهت بستر سازی مناسب برای تصدیق و صحه گذاری بر محاسبات عددی و همچنین تحلیلهای CFD طراحی ها و تست مدل های ساخته شده خود، اقدام به طراحی و ساخت مجموعه ای شامل پمپ و چیدمان شیرها نموده تا بتواند مقادیر مولفه های هیدرودینامیکی شیرها را بر اساس محاسبات اولیه کنترل و صحت آنرا بررسی نماید.
علاوه بر تجهیزات فوق جهت کنترل مقادیر هیدرودینامیکی سیستم به کنترل فشار در مناطق مختلف و استفاده از ابزار دقیق مناسب نظیر مانومترهای حسگر اختلاف فشار به خصوص در طرفین شیر و همچنین تجهیز به سیستم کنترل دبی در خروجی شیر ها می نماید.
همچنین این مجموعه جهت ارتقاء سطح آگاهی عمومی و تخصصی بهره برداران، مشاوران و پیمانکاران صنعت انتقال آب، اهداف آموزشی را نیز مد نظر دارد.
علاوه بر آن ضمن برآورده سازی اهدافی که در ادامه ار آنها یاد می شود، امکان برگزاری کلاسهای عملی و تئوری برای متقاضیان را دارد.
* نحوه ی قرارگیری صحیح شیرها بمنظور بررسی نحوه ی عملکرد آنها
* فراهم کردن شبیه سازی شرایط و رفتار هیدرولیکی شیرها جهت اندازه گیری و برداشت نتایج پارامترهای مورد نیاز در شرایط هیدرودینامیکی
* تغییر جانمایی شیرها در مدار هیدرولیکی این آزمایشگاه متناسب با نوع نیازمندی تعریف شده در آزمایش ها
* بررسی و پایش نتایج برداشت شده بمنظور تهیه نمودارهای مورد نیاز پارامترهای هیدرولیکی شیر
 

جهت مشاهده و دریافت لیست قیمت شیرآلات صنعتی میراب اینجا کلیک کنید.

جهت سفارش محصولات شیرآلات صنعتی میراب اینجا کلیک کنید.